6 kroków

1. Zgłoś się do nas

Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny w zakładce „Zapisz się”. Jeśli masz problem z działaniem serwisu bądź potrzebujesz pomocy „Skontaktuj się z nami”. Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą wyjaśnią wszelkie wątpliwości.

2. Analiza finansowa klienta

Dostarcz nam wysokość swoich dochodów za pomocą formularza. Jeżeli znasz ich wartość podaj nam ją. Jeżeli nie znasz to przekaż nam swój PIT policzymy je za Ciebie. Tym sposobem wskażemy poziom Twojego dofinansowania.

3. Przedstawienie oferty współpracy

Wraz z podaniem informacji o dochodach nasi konsultanci przedstawią Ci kompleksową ofertę sporządzenia audytu energetycznego oraz wniosku o dofinansowanie. Podpisz z nami umowę, a pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie.

4. Przyjazd konsultanta

W dogodnym dla Ciebie terminie nasz ekspert przyjedzie do Ciebie. Dokona niezbędnych pomiarów budynku w celu wykonania audytu energetycznego. Wskaże rozwiązania technologiczne, które pomogą Ci zmniejszyć rachunki.

5. Wykonanie audytu energetycznego oraz dokumentacji aplikacyjnej

W terminie 21 dni od dnia podpisania umowy wykonamy audyt energetyczny oraz wniosek. Otrzymasz kompletną dokumentację, którą wystarczy podpisać i wysłać

6. Pozyskanie dotacji

Pracownicy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej z Twojego województwa przeprowadzą weryfikację zgodności danych we wniosku. Po pozytywnej ocenie otrzymasz DOTACJĘ !!!